Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Dots 4 Tots – pomoc w nauce dziecka
Dots 4 Tots – pomoc w nauce dziecka

Dots 4 Tots – pomoc w nauce dziecka

0

Jak zapewnia producent oprogramowania, SID On, aplikacja Dots 4 Tots jest idealnym narzędziem do nauki dziecka przez zabawę lub do zabawy przez naukę.

Z Dots 4 Tots dzieci w wieku 2 – 6 lat nauczą się rozpoznawania zwierząt, kształtów, liter czy cyfr – jednocześnie ćwicząc koordynację ?ręka-oko? i sprawność motoryczną. Żywe kolory, zachęcające efekty dźwiękowe i nagrania głosowe pozwolą dziecku przyswoić nie tylko podstawowe pojęcia i wzory, ale także przyczynią się do rozwoju jego pewności siebie.

Po wybraniu kategorii, pomagając sobie wskazówkami, które podpowiada aplikacja, dziecko wiedzie paluszkiem od punktu do punktu – aż do uzupełnienia całego wzoru. Łączymy kropeczki i… niespodzianka!… wzór ożywa i przemienia się w kolorowy obrazek, który zachwyci i zachęci do dalszej zabawy!

Dots 4 Tots zawiera także dodatkowe sety(m in. samochody, dinozaury, kosmici), które zapewnią dodatkowe godziny pożytecznej zabawy.

Program dostępny jest tutaj.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.