1

Dobry fotel biurowy czy też gameingowy to podstawa w pracy z komputerem

Dobry fotel biurowy czy też gameingowy to podstawa w pracy z komputerem
1

Osób, które godzinami wpatrują się w ekrany swoich Mac’ów każdego dnia, nie trzeba przekonywać o tym, że podstawą pracy przy komputerze jest wygodny fotel. Taki w swojej ofercie posiada Centrum Krzeseł.

Niezależnie od tego czy szukasz fotela biurowego, gdyż mnóstwo czasu spędzasz przed komputerem pracują, czy może gamingowego, ćwicząc każdego dnia przed zbliżającym się turniejem e-sportowym, dobre i wygodne krzesło to podstawa.

Przyznaję, że do pewnego czasu nie przywiązywałem większej uwagi do fotela biurowego. To był błąd. W końcu niemal każdego dnia tygodnia spędzam na nim długie godziny. Odkąd kupiłem fotel gamingowy, którego elementy mogę dopasować do swoich potrzeb i preferencji, stałem się znacznie wydajniejszy. Także rzadziej mam problemy bólowe.

Jednak nie każdy z Was spędza tyle czasu przed biurkiem co ja. Dla Was wydatek niemal 1000 złotych na dobry fotel gamingowy będzie bez sensu. Wystarczy dobrej jakości, ergonomiczny fotel biurowy, który dzięki odpowiednio wyprofilowanej części na plecy i miękkiej części siedziska, zapewni wygodę i bezpieczeństwo dla naszego kręgosłupa.

Taki bezpieczny wygodny fotel wcale nie musi być drogi. Wchodząc na www.centrumkrzesel.pl/krzesla-biurowe-/118/c Można się przekonać, że dobrej klasy solidny fotel biurowy możemy kupić już poniżej 200 złotych.

Na co zwrócić uwagę wybierając nowy fotel do pracy przy komputerze? Przede wszystkim na wysokość na której znajduje się siedzisko oraz poręcze. Pracując klawiaturą i myszą, nasze ręce spoczywają na poręczach, jeżeli te znajdować się będą za nisko lub za wysoko, nasze ręce będą się bardzo szybko męczyć. Możemy także nabawić się wady postawy. Dlatego kupując fotel biurowy musimy dopasować go do posiadanego już biurka lub kupić fotel, który można płynnie regulować. Nowoczesne fotele biurowe, a szczególnie te gameingowe, dedykowane graczom oferują regulację nie tylko wysokości siedziska, ale także poręczy. Chcąc zapewnić sobie dobre warunki podczas korzystania z komputera, warto rozważyć zakup właśnie takiego fotela, który będzie można dopasować do swoich preferencji.

Pamiętajcie, pieniądze wydane na dobry fotel to inwestycja nie tylko w Wasze zdrowie i odpowiednią postawę, ale także wkład w wydajność waszej pracy czy przygody gamingowej. Warto!

*Artykuł sponsorowany

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(1)

  1. też miałem problem z plecami i postanowiłem kupić specjalny fotel przed biurko. Przeglądałem sporo rynek i zwróciłem uwagę na model Diablochairs. Posiadam jeden z nich foteli kubełkowych, który ma właśnie regulowane poduszki na lędźwie i od tej pory moje plecy wytrzymują dłużej przed biurkiem.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *