0

Do 3 razy sztuka? Kolejny program do Jailbreak’a

0

hackintosh

Pojawiło się doniesienie o kolejnej aplikacji, dzięki któej wszystkie urządzenia z ostatnim oficjalnym oprogramowaniem, będzie można wprowadzić w tryb Jailbreak oraz zdjąć blokadę SIMLOCK. Tym razem program nazywa się Spirit. Jak dobrze pamiętam, sam MuscleNerd z Dev-Team wspominał o tej aplikacji przy okazji wydania nowej wersji iTunes 9.1.1, która to blokuje działanie nowego narzędzia. Jeżeli zamierzacie sprawdzić czy Spirit faktycznie działą, nie instalujcie nowego iTunes.


Premiera programu przeiwdziana jest na jutro, Takie informacje pojawiły się w rozmowie redaktora strony iHackintosh.com. Jako, że wspomniał o nim w jednej ze swoich wypowiedzi członek znanego teamu Dev-Team, któy stworzył chociażby takie narzedzie jak RedSn0w, możemy się łudzić, że Spirit to nie kolejny kawał. Spirit ma działać na wszystkich iPodach touch i wszystkich iPhonach nawet tych z nowym bootroomem i na tablecie iPad. Szczególnie zależy mi na tym ostatnim, więc już nie mogę się doczekać jutra.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *