Home Newsy Długo wyczekiwany, czterordzeniowy Measy U4A
Długo wyczekiwany, czterordzeniowy Measy U4A
0

Długo wyczekiwany, czterordzeniowy Measy U4A

0

Firma Measy Electronics wprowadziła na polski rynek nowy model przystawki do Smart TV, oznaczony jako U4A. Nowość wyróżnia się nowoczesnym designem i wyposażona została w czterordzeniowy procesor.

 Model U4A reprezentuje najnowszą generację popularnych dongli oferowanych przez Measy. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor RockChip RK3188, taktowany częstotliwością 1,6GHz oraz zintegrowany procesor graficzny Mali-400. Ponadto, Measy U4A wyposażony został w 1GB pamięci RAM, moduł Wi-Fi 2,4GHz oraz moduł Bluetooth 4.0.

 Zintegrowany moduł Bluetooth pozwala na podłączenie dodatkowych akcesoriów, takich jak myszka lub kontroler do gier, bez konieczności wykorzystywania portu USB.

 Measy U4A pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 4.2 z dostępem do sklepu Google Play. Pliki mogą być przechowywane na 4-gigabajtowej, wbudowanej pamięci lub nośniku zewnętrznym. Do portu USB można podłączyć np. dysk zewnętrzny, a czytnik kart pamięci microSD pozwala rozszerzyć pamięć urządzenia o kolejne 32GB.

 

 Measy U4A jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta i jest dostępny w polskich sklepach, w sugerowanej cenie detalicznej 315 PLN brutto.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *