0

DENON AH-NC732 z aktywną redukcją szumu

0

111

Denon wprowadza zaawansowane słuchawki nauszne z redukcją szumu na poziomie 99%, oferujące wyjątkowe wrażenia muzyczne – model AH-NC732. O ich dostępność dla polskich klientów postarała się firma iSource, wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce, a także firm produkujących akcesoria kompatybilne ze sprzętem Apple, w tym marki Denon.

denon-ah-nc732-srebrne

Denon, producent kultowych i najwyższej jakości komponentów hi-fi i kina domowego, wprowadził na rynek słuchawki z aktywną redukcją hałasu – AH-NC732. Stworzone, aby cieszyć się niezwykłym komfortem czystego brzmienia słuchawki zostały wyposażone w nowo zaprojektowany obwód aktywnej redukcji szumu. Model AH-NC732 to oferta dla miłośników muzyki, którzy lubią ją mieć zawsze przy sobie i nie znoszą kompromisu, jeśli chodzi o jakości dźwięku odbieranego w różnych warunkach.

222

Są w pełni przenośne – zaprojektowane po to, by towarzyszyć w drodze – w samochodzie, autobusie, czy nawet podczas spaceru lub biegania. Pozwala na to ich niska waga (160g łącznie z kablem) i składana konstrukcja. Komfort długotrwałego słuchania bez zmęczenia zapewniają ergonomicznie zaprojektowane nauszniki, wykonane z miękkiej pianki pokrytej skórzaną wyściółką, komfortowo dopasowujące się do ciała i dodatkowo izolujące od hałasu. Dużą zaletą słuchawek są także ich wydajne obwody wydłużające żywotność baterii do około 40 godzin.

Dostępny w kolorach czarnym i srebrnym model AH-NC732 dołączył do słuchawek dousznych AH-NC600 z aktywną redukcją szumu. Oba modele są pierwszymi słuchawkami firmy Denon, które są w pełni kompatybilne z Apple iPhone bez konieczności używania dodatkowych przejściówek. Pozostałymi dołączonymi akcesoriami są podwójna złączka samolotowa, 3,5 mm stereofoniczna przejściówka oraz przewody o długości 0,7m i 1,5m. W komplecie otrzymamy również futerał na słuchawki i akcesoria.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *