Demotywatory.pl w AppStore

0

demo111

W sklepie AppStore pojawiła się niezwykle demotywująca aplikacja – Demotywatory.pl. Program stworzony został przez polskie studio iaap.pl, które na swoim koncie ma takie produkcje, jak NocneMetro, SkateDice, czy iSpeedCam. Demotywatory.pl, to serwis społecznościowy, w którym użytkownicy wyrażają swoje życiowe frustracje poprzez udostępnianie zdjęć z trafnym komentarzem.

demotywatory

Przyznam się, że jestem jedną z tych osób, które są uzależnione od Demotywatory.pl. Nie korzystam z Naszej Klasy, Facebooka, Fotki i innych tego typu serwisów, jednak Demotywatory w licznych przypadkach celnie przedstawia nam beznadziejność otaczającego świata w sposób często humorystyczny, czy nostalgiczny. Aplikacja na urządzenia działające na iPhone OS jest w pełni darmowa. Jak można się domyślić, program jest mobilną wersją strony internetowej. Dzięki niej, przeglądanie dziesiątek zdjęć jest niezwykle proste i przyjazne użytkownikowi telefonu.

demotywatory_002

Program posiada przejrzystą obsługę. Po wybraniu któregokolwiek z demotywatorów, użytkownik tak jak w galerii zdjęć może bez powracania do poprzedniego ekranu przełączyć na poprzedni, czy kolejny demot.

demotywatory_003

Niestety aplikacja posiada błąd. Po obróceniu telefonu do trybu panoramicznego, oczywiście zdjęcie także się obraca, jednak wyświetlane jest w powiększonym obszarze. Co gorsza, użytkownik nie może nawet ręcznie zmniejszyć obrazka do wysokości ekranu.

demotywatory_004

Zapewne problem został już zauważony przez innych użytkowników i zgłoszony do iapps.pl. W kolejnej wersji problem powinien zostać wyeliminowany. Osobiście powiem, że już wiem na co zużyje pakiet internetowy dostępny w moim abonamencie;)

iTunes link: http://itunes.apple.com/us/app/demotywatory-pl/id353423783?mt=8

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.