Home Newsy Dbasz o prywatność? W ten sposób zasilisz konto Orange bez podawania wielu danych
0

Dbasz o prywatność? W ten sposób zasilisz konto Orange bez podawania wielu danych

Dbasz o prywatność? W ten sposób zasilisz konto Orange bez podawania wielu danych
1
0

Dane osobowe z każdym rokiem stają się coraz bardziej rozchwytywanym produktem. Ceny jednego leada rosną, więc firmy wykorzystujące systemy rejestracji niezbędne do świadczenia usług, używają ich również w celach marketingowych. Chcesz chronić swoje dane osobowe? Wybierając sprawdzone narzędzia, nie musisz obawiać się, że zaleje Cię fala spamu lub staniesz się potencjalną ofiarą.

Jak zatem zasilić konto Orange? Za sprawą DoladujTelefon.pl otrzymujesz gwarancję ochrony swoich danych osobowych. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego pośrednika, by móc zaufać mu przed realizacją usług? Sprawdź poniższy materiał, który przygotowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach.  

Nie podawaj zbędnych danych osobowych  

Do realizacji transakcji nie musisz podawać wrażliwych danych osobowych. Imię, nazwisko i numer pesel są zbędne, lecz bez numeru telefonu i adres e-mail nie będzie tak łatwo. Doładowywane środki muszą trafić na odpowiednie konto Orange, dlatego wybór właściwego numeru abonenta jest tak istotny. Na szczęście system DoladujTelefon.pl nie pozwoli Ci wykonać przelewu, gdy dany numer telefonu nie istnieje lub konto nie obsługuje doładowań (np. ze względu na użytkowanie taryfy abonamentowej).  

Po przejściu do strefy płatności musisz zalogować się do swojego konta bankowego. Wykonujesz to jednak z pozycji strony internetowej banku. Dzięki temu zarówno pośrednik doładowań, jak i płatności nie mają dostępu do danych związanych z numerem klienta lub hasłem.

Korzystaj ze sprawdzonych usługodawców

Nigdy nie podawaj danych osobowych, gdy nie wiesz, kto jest  usługodawcą lub ich administratorem. Korzystając z DoladujTelefon.pl, masz pewność, że Twoja transakcja obsługiwana jest przez legalnie zarejestrowaną firmę działającą w branży od 2005 r., która przez ponad 15 lat, zrealizowała prawie 500 tysięcy doładowań o zróżnicowanych kwotach.  

Poznaj treść regulaminu 

Chcesz mieć pewność, że Twój numer telefonu i adres e-mail są w dobrych rękach i nie otrzymasz w ciągu tygodnia setki wiadomości SMS i telefonów od marketerów lub maili z reklamą pościeli? Wystarczy przeczytać regulamin. Jeśli pośrednik jest aktywną firmą na terenie Polski, musi respektować Polskie prawo i przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.  

W obecnej sytuacji administratorzy nie mogą przekazywać danych użytkowników i klientów podmiotom zewnętrznym, bez konkretnej zgody dotyczącej ewentualnych kontaktów w celach marketingowych. Na DoladujTelefon.pl brakuje nawet możliwości odznaczenia takiej zgody. 

Oznacza to po prostu tyle, że dane przechowywane są na serwerach jedynie tak długo, jak jest to potrzebne do realizacji zlecenia. Nie musisz zatem obawiać się wycieku, kradzieży, czy niewłaściwego wykorzystania ich w celach korzyści majątkowych.

Artykuł przygotowany przez partnera.

(1)

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.