3

Darmowa nawigacja na iPhone`a od Ery

3

Od 4 września dla klientów sieci Era, którzy korzystają z aparatów iPhone zostaje udostępniona pierwsza bezpłatna, w pełni funkcjonalna nawigacja GPS. Oprogramowanie udostępnia Navigon.

Aplikacja NAVIGON select Era Edition, stworzona przez producenta systemów nawigacji satelitarnej, proponuje pełna obsługę w języku polskim (język aplikacji oraz komunikatów), mapę Polski z bazą POI (Point of Interest) i rozszerzoną nawigację w trybie pieszym. Dodatkowo do dyspozycji użytkowników oddanych zostaje szereg przydatnych funkcji, m.in. odwzorowanie rzeczywistego wyglądu skrzyżowań dzięki RealityView light, wyszukiwanie celów specjalnych czy inteligentne wprowadzanie adresu. Licencja nawigacyjna jest darmowa na okres 24 m-cy. Aplikacja nie wymaga połączenia z Internetem, dzięki czemu przy korzystaniu z nawigacji nie pojawiają się opłaty związane z transmisją danych.

Użytkownicy będą mieli także możliwość dokupienia do wersji podstawowej kilku pakietów dodatkowych, pozwalających miedzy innymi na wyświetlanie krajobrazu w trybie 3D, szczegółowe planowanie trasy, informacje o radarach, aktualne informacje o ruchu drogowym i inne. Zakup któregokolwiek z pakietów dodatkowych powoduje przedłużenie licencji na korzystanie z aplikacji na bezterminową.

NAVIGON select Era Edition dostępna jest w polskim AppStore, natomiast pakiety dodatkowe można pobrać
z poziomu aplikacji.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.