0

Czytnik e-book BeBook Neo w ofercie iSource

0

bebook neo Firma iSource poszerza ofertę o nowy model czytnika do e-booków, BeBooka Neo. Urządzenie, obok wyposażenia w funkcje jego poprzedników, ma wbudowane WiFi i przeglądarkę internetową oraz ekran dotykowy.

Każdy czytnik BeBook to rozwiązanie wymarzone dla wszystkich zakochanych w literaturze, a zarazem mobilnych. Jednak BeBook Neo to coś więcej – rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć łączność ze światem w postaci internetu, gdziekolwiek się znajdują.
Dotykowy wyświetlacz coraz częściej staje się domeną czytników e-książek, które do tej pory wykorzystywały jedynie starego typu klawisze sterowanie przy pomocy wbudowanych przycisków.
BeBook Neo został wyposażony w ekran E Ink i zbudowany z wykorzystaniem technologii dotykowej (multitouch) firmy Wacom, która jest obecnie liderem wśród producentów tabletów graficznych dla komputerów osobistych. Wyświetlacz ma 6 cali przekątnej i jest wyposażony w WiFi oraz przeglądarkę, która poza umożliwieniem zwykłego surfowania, wyświetla propozycje książek do zakupienia w wirtualnym sklepie. Neo oferuje również dostęp do zasobów Wikipedii oraz ma wbudowaną przeglądarkę Google, wraz z obsługą aplikacji webowych.
Nowy czytnik umożliwi wyświetlanie dokumentów zapisanych w formatach: ePub, PDF (z DRM/bez DRM), TXT oraz obrazków (Gif, JPEG, BMP). Bateria pozwala na przejrzenie aż do 7000 stron.

BeBook wyposażony jest w procesor Freescale, co dodatkowo gwarantuje czytnikowi dwukrotnie większą wydajność od innych urządzeń tego typu. Urządzenie posiada aż 512 MB pamięci dyskowej,

BeBook Neo wyposażony jest w slot na karty SD (do 16GB), złącze USB i jacka 3.5mm.

Sugerowana cena brutto urządzenia w ofercie iSource: 1399 PLN.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *