0

Czy to iPhone 4G?

0

iPhone-4G

W sieci od pewnego czasu pojawia się co raz więcej plotek na temat nowego telefonu iPhone, które premiera odbędzie się najprawdopodobniej w okresie letnim. Serwis Endgadget dotarł natomiast do zdjęcia prototypu iPhone 4G. Tylko dlaczego zawsze, gdy prezentowane są tak ważne fotografie, to muszą one być wykonane beznadziejnym sprzętem, a do tego zawsze rozmazane…

fourth_generation_iphone_prototype-500x500

Źródłem powyższej fotografii miałby być podobno jeden z pracowników Apple. To, co widać na tym niewyraźnym zdjęciu, to najnowszy prototyp telefonu iPhone 4G, który lezy albo na ochronnej walizce, lub obudowie tabletu iPad.

Urządzenie ma wyglądem nawiązywać do poprzednich modeli telefonu. Ma mieć jednak większy ekran – 3,7 cala oraz matową ramkę.

Dodajmy, że Apple wypuściło nowe oprogramowanie dla iPhone 3G. Polecamy również nową przeglądarkę internetową dla iPhone OS – iDroid.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *