Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Cytaty i Przysłowia od Softical niedługo otrzymają aktualizację
Cytaty i Przysłowia od Softical niedługo otrzymają aktualizację

Cytaty i Przysłowia od Softical niedługo otrzymają aktualizację

1

Według naszych informacji uzyskanych w firmie Softical, dewelopera aplikacji Cytaty oraz Przysłowia, oprogramowanie Cytaty w nowej wersji, w AppStore, będzie dostępne w przyszłym tygodniu, a Przysłowia za około 2-3 tygodnie.

Przedstawiciel z Softical poinformował redakcję AppleMobile.pl, że aplikacja Cytaty w nowej wersji będzie dostępna w AppStore w przyszłym tygodniu. Natomiast Przysłowia doczekają się aktualizacji za 2-3 tygodnie.

Przysłowia na iPhone, każdego dnia polecają Ci inną mądrość oraz umożliwiają losowe ich wybieranie. Możesz przeglądać przysłowia w 20 kategoriach i wyszukiwać je za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Przysłowia które Ci się podobają, możesz dodać do ulubionych lub wysłać mailem czy SMSem do przyjaciół. Jeśli wolisz inną kolorystykę aplikacji, możesz wybrać z kilku różnych dostępnych w ustawieniach.

Najważniejsze cechy Cytatów na iPhone to:
– starannie wyselekcjonowana baza ponad 3000 cytatów w 50 kategoriach
– codziennie inny cytat dnia
– losowe wybieranie cytatów
– przeglądanie cytatów według kategorii
– wysyłanie cytatów na mail i sms
– dodawanie cytatów do listy ulubionych
– zaawansowane wyszukiwanie cytatów np. według autora

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.