Cyfrowy nadajnik FM Thomson MPFM02 dla iPhone 4
1

Cyfrowy nadajnik FM Thomson MPFM02 dla iPhone 4

1

Z myślą o zmotoryzowanych użytkownikach odtwarzaczy iPod oraz telefonów iPhone, Hama wprowadziła na polski rynek cyfrowy nadajnik FM Thomson MPFM02. To przenośne urządzenie pozwala słuchać utworów znajdujących się w między innymi w telefonie iPhone 4 za pośrednictwem radia samochodowego.

Komunikacja pomiędzy nadajnikiem FM a radiem odbywa się drogą bezprzewodową. Wystarczy, że kierowca podłączy nadajnik marki Thomson do własnej empetrójki, aby podczas jazdy cieszyć się ulubionymi nagraniami, które będą płynąć z samochodowych głośników.

Cyfrowy nadajnik Thomson MPFM02 dysponuje funkcją PLL, która zapewnia ciągłość odsłuchu. Samochodowe radio automatycznie wychwyci sygnał z nadajnika, który obsługuje częstotliwość od 88,1 do 107,9 MHz. Nowe urządzenie z oferty Hama może być także wykorzystywane do współpracy z radiem domowym, np. podczas wspólnej zabawy ze znajomymi.

Cyfrowy nadajnik Thomson MPFM02 jest zasilany za pomocą zasilacza 3 V lub dwóch baterii AAA. Sugerowana przez Hama cena detaliczna urządzenia wynosi 49,90 zł. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. Lol i po co to do iphona 4.

    IPhone 4 oraz iPhone 3Gs ma już nadajnik FM ale Apple go zablokowało. Szkoda że w cydii jak do tej pory go nie odblokowali.
    Wszystkie iPhony mają FM ale tylko 3Gs i 4 ma dodatkowo nadajnik.

    Jak wiadomo Apple lubi blokować funkcje które są w iPhonie. Najlepszym przykładem jest chodźby bleutooth.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *