Home Newsy Cyberpunkowy Mac Pro
Cyberpunkowy Mac Pro
0

Cyberpunkowy Mac Pro

0

Ikona

Temat wyglądu najnowszej stacji roboczej od Apple, choć minęło już sporo czasu od premiery urządzenia nadal budzi skrajne, dwubiegunowe emocje. Walcowata, niewielkich rozmiarów konstrukcja części użytkownikom niemal od razu przypadła do gustu, inni zaś drwią i szydzą z niej do dziś w najlepsze. Wprawiający w zachwyt jest jednak poziom inżynierii, który był w stanie ujarzmić monstrualnego potwora w tak bardzo zwartej, filigranowej wręcz klatce.

Najnowszy Mac Pro, a także jego ciężko przyswajalny design stał się w pewnym sensie inspiracją do dla Jarreda Landa, persony ważnej w firmie produkującej profesjonalne kamery filmowe. Z jego rąk bowiem wyszła obudowa o niecodziennym wyglądzie, przypominającym właśnie narzędzie pracy filmowca z ubiegłego wieku.

2

W takiej troszkę cyberpunkowej klatce ukryto jedną z mocniejszych maszyn na świecie. Jej aluminiowa konstrukcja zawiera także czytnik kart Redmag mini, 8TB pamięci zewnętrznej Thunderbolt RAID, a całość chłodzona jest dzięki wbudowanemu wentylatorowi pokaźnych rozmiarów.

Źródło: Cult of Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)