0

Cristal Case dla iPhone 3G/3GS z obsługą Multitouch

0

DSC00076

Drogie telefony iPhone dla wielu właścicieli są oczkiem w głowie. Dmuchają i chuchają na nie w każdym możliwym momencie. Kupują pokrowce, folie poliwęglanowe, ściereczki do polerowania. Osobiście nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek “ubranek” dla telefonu, jednak przesłany do nas przez firmę vip-class.pl nowy cristal case, który chroni przed zarysowaniem także dotykową szybkę iPhone’a mnie zaciekawił mnie z racji pełnego wsparcia dla Multitouch.

Obsługa dotyku możliwa jest dzięki wykorzystaniu specjalnego przezroczystego tworzywa, które znajdziemy od wewnętrznej strony pokrowca. Co ciekawa, szybka i tak reaguje tylko na dotyk naszego palca, a nie przypadkowych przedmiotów. Crystal case wykonany został z wytrzymałego plastiku z zaczepami, dzięki którym telefon jest utrzymywany w ryzach. Wygląd zewnętrznego panelu jest dość mało estetyczny, ale za to ochrona urządzenia przed zarysowaniem 100%! Cena za ochronne etui, to około 30 złotych. Na powyższym filmie prezentujemy jak założyć ochronny panel, oraz jak telefon się w nim prezentuje.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *