1

Coś dla iPhone’owych graczy

1

Mnóstwo gier na platforme iOS, to główna zaleta telefonu z jabłkiem na obudowie. Jednak chyba każdy przyzna, że granie w niektóre gry, wymagające precyzji i szybkich ruchów, gra się niezbyt komfortowo na dotykowym ekranie telefonu czy iPoda Touch. By komfort naszych iOS’owych rozgrywek był większy, na rynku (niestety póki co, japońskim), pojawiły się w sprzedaży specjalne nakładki.
Rozgrywkę mają uprzyjemnić specjalne foliowe nakładki z wypustkami. Wystarczy umieścić je na ekranie w odpowiednim miejscy, by podczas grania mieć poczucie fizycznych przycisków, a nie tylko przesuwania palcem po gładkiej tafli szkła. Jeżeli gadżet trafii na rynek europejski, fanii iPhone’a i iPoda Touch z pewnością się nim zainteresują. Nakładki są praktyczne i tanie. W przeliczeniu na dolary, koszt zestawu to około 8 $.

Gdyby ktoś chciał to zaimportować na własną rękę, można to zrobić na tej stronie.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *