Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Color Me! – kolorowanka dla dzieci na iPhone`a
Color Me! – kolorowanka dla dzieci na iPhone`a

Color Me! – kolorowanka dla dzieci na iPhone`a

0

Color Me to pierwsza produkcja  polskiego studia SID On, zajmującego się do tej pory głównie tworzeniem edukacyjnych aplikacji i gier dla najmłodszych.

Jest to kolorowanka dla dzieci w wieku 2-6 lat. Różnorodne obrazki oraz  paleta barw, spowoduje, że Twoje dziecko będzie mogło rozwijać  wyobraźnię i kształtować zmysły.

Bardzo przyjazna i intuicyjna aplikacja z łatwością pozwoli  stworzyć Twojemu Maluchowi obrazy. Aplikacja zawiera obecnie 4 kategorie: zwierzęta morskie, liczby, litery, kształty, dodatkowo dostępne są również sety: dla dziewczynek, dinozaury, samochody, zwierzęta oraz kosmici.

Istnieje również opcja zapisania w galerii zdjęć arcydzieł naszego dziecka, które będziesz mógł umieścić na pulpicie Twojego  urządzenia.

Do nowej wersji Color Me, zarówno na iPad`a jak i na iPhone, deweloperzy dodali kolejne narzędzia dające dzieciakom więcej możliwości kolorowania obrazków. Dzięki dwóm nowym pędzlom, dzieciaki mogą kolorować obrazki na różne sposoby: nakładając barwy zupełnie swobodnie oraz z ograniczeniem do konturów poszczególnych elementów obrazka.

Dostępna jest również pierwotna opcja, gdzie dotknięcie palcem wypełnienie dany fragmentu w całości. Taki wybór funkcji z pewnością przyniesie dzieciakom więcej frajdy oraz pobudzi ich wyobraźnię.

Color Me! – kolorowanka dla dzieci
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.