Home Newsy Ciekawy koncept monitora od Apple
Ciekawy koncept monitora od Apple
0

Ciekawy koncept monitora od Apple

0

Ikona

Widać jak na dłoni, iż Apple myśli poważnie o implementacji technologii Retina we wszystkie z posiadanych przez siebie urządzeń. Choć na chwilę obecną iMac z ekranem o wysokiej rozdzielczości wydaje się być urządzeniem z cyklu „nie do wiary”, to jednak na ślady takiego sprzętu natrafiono w kodzie najnowszej odsłony systemu stacjonarnego.

Obecnie także najnowsze modele komputerów Mac Pro wspierają zewnętrzne monitory o rozdzielczości 4K, co może potwierdzać przyszłościowe plany giganta z Cupertino, który jest także producentem tego typu peryferiów.

3

Na pytanie jak mógłby wyglądać ów gadżet wyposażony w ekran o sporym zagęszczeniu pikseli odpowiedział niedawno Edgar Rios przygotowując koncept monitora od Apple.

2

Jego zdaniem urządzenie zostanie pozbawione bocznych krawędzi okalających ekran, dzięki czemu będzie można zestawić ze sobą dwa tego typu gadżety, zwiększając tym samym powierzchnię wyświetlającą obraz. Oferowany byłby przez Apple w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym oraz czarnym.

Źródło: 9To5Mac 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *