Home Newsy Ciekawa animacja porównująca ikony iOS6 z iOS7
Ciekawa animacja porównująca ikony iOS6 z iOS7
0

Ciekawa animacja porównująca ikony iOS6 z iOS7

0

Różnice pomiędzy nadchodzącą wersją iOS, a jej aktualną odsłoną są, pisząc delikatnie, daleko idące. Całkiem przeprojektowany interfejs iOS7 sygnowany osobą Jonathana Iva wciąż wzbudza wiele kontrowersji i zbiera żniwo w postaci skrajnej krytyki.

Ciągłe porównania „siódemki” do osiągnięć Scotta Forstalla odpowiedzialnego za wygląd iOS6 są zatem często wykonywaną przez wielu czynnością.
Zresztą przepaść wizualna jaka dzieli obie wersje jabłkowego softu jest na tyle duża, iż można omylnie potraktować je jako dwa samodzielnie egzystujące i konkurujące ze sobą systemy.

Serwis GadgetLove w jednym ze swoich wpisów opublikował ciekawą animację prezentującą z jednej strony metamorfozę ikon systemowych, a z drugiej przemianę osób za nie odpowiedzialnych. Zabieg ten daje niesamowite porównanie obu wersji systemu, przy okazji wprowadzając w tematykę sporą dawkę humorystyki.

Popatrzcie na uśmiech Scotta i jego przepełnione życiem ikony, które przeobrażają się w pełne powagi i stonowania elementy grafiki jakże pasujące do wizerunku Jonathana.

Kliknijcie w poniższy obrazek:

 

Źródło: GadgetLove

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *