Home Newsy Christian Bale w roli Steve?a Jobsa
Christian Bale w roli Steve?a Jobsa
0

Christian Bale w roli Steve?a Jobsa

0

Ikona

Po długich pertraktacjach z rozmaitymi aktorami wytwórnia Sony Pictures wybrała wreszcie odpowiedniego kandydata do objęcia pierwszoplanowej roli w przygotowywanej od jakiegoś czasu ekranizacji biografii Steve’a Jobsa.

Zdjęcia mają ruszyć pełną parą już niebawem. W osobę byłego CEO Apple wcieli się, to już pewne, Christian Bale. Są to informacje potwierdzone u źródła przez Aarona Sorkina autora scenariusza do niniejszej produkcji. Nazwisko aktora znanego między innymi z takich kasowych produkcji jak ?Batman?, czy ?Wrogowie publiczni? padło podczas jednego z wywiadów dla telewizji Bloomberg jakiego udzielił twórca scenariusza.

Warto przypomnieć, iż Christian Bale był pierwszym kandydatem branym przez Sony Pictures pod uwagę, choć wstępne rozmowy z wytwórnią zakończyły się fiaskiem. O posadę głównej roli niedawno starał się także Leonardo DiCaprio. Ostatecznie jednak to Christian Bale wcieli się w postać założyciela Apple.

Film ma być podzielony na trzy etapy, z których każdy dotyczyć będzie wydarzeń poprzedzających premierę produktu, kluczowego dla rozwoju firmy z Cupertino.

Źródło: Bloomberg

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)