1

Chińczycy już podrobili iPad`a

1

ipad klon Chińczycy słynną z produkcji tanich podróbek urządzeń znanych na całym świecie. Jednak charakteryzują się one kiepskim wykonaniem oraz tanią kwotą zakupu. Właśnie ten czynnik decyduje o tym, że znajdują on swoich nabywców.

Klon iPad`a firmy Apple wypuściła na rynek firma Superman Industrial z Chin. Do oficjalnej premiery iPad`a pozostało jeszcze około miesiąca, ale osoby zniecierpliwione mogą kupić chińską podróbkę.

Złóż swojego iPad`a

Produkt z Chin posiada ekran o przekątnej 10,1 cali i rozdzielczości 1024×600 pikseli. Sercem urządzenia jest procesor Intel Atom N450 o częstotliwości taktowania 1,66 Ghz i będzie pracował pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7. Chiński iPad będzie ważył około 1,3 kg, a pojemność baterii wynosi 3000mAh.

Premiera iPad`a zostanie przesunięta?

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. Tylko podróbka ma ta zalete ze bedzie obslugiwac wiecej niz 1 aplikacje na raz i bedzie wielozadaniowa, a nie tylko do tego co sobie jobs wymyslil

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *