Ceneo na iPhone w AppStore już jest
0

Ceneo na iPhone w AppStore już jest

0

Grupa Allegro coraz mocniej podkreśla swoją obecność w mobilnym świecie. Od tego tygodnia dostępna jest aplikacja mobilna serwisu Ceneo.pl na iPhone’a. Wszyscy posiadacze iPhone?ów, iPad?ów i iPod?ów Touch mają więc możliwość sprawdzać i porównywać ceny w największej porównywarce cen w Polsce.

Aplikacja Ceneo to rozwiązanie bardzo nowatorskie przede wszystkim dlatego, że umożliwia wyszukiwanie produktów po kodzie kreskowym (wprowadzonym za pomocą klawiatury bądź skanera kodów kreskowych) – Ceneo jako pierwsza polska porównywarka umożliwia tego typu opcję. Użytkownik ma możliwość sprawdzania specyfikacji technicznej produktów, czytania opinii o produktach i o sklepach. Przede wszystkim jednak może znaleźć korzystną ofertę w polskich sklepach internetowych by finalne dokonać zakupu. Aplikację jest dostępna pod adresem: https://itunes.apple.com/pl/app/ceneo/id395672526?mt=8

Ceneo zapowiada kolejne aplikacje mobilne w niedalekiej przyszłości.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *