Home Newsy Całkiem prawdopodobna koncepcja iPada 5 na wideo
Całkiem prawdopodobna koncepcja iPada 5 na wideo
0

Całkiem prawdopodobna koncepcja iPada 5 na wideo

0

Dziś pierwszy dzień października, czyli miesiąca, w którym mają zostać zaprezentowane światu nowe modele iPada. Tak przynajmniej twierdzi większość portali technologicznych i jeśli informacje te okażą się prawdziwe, to już za kilka dni Apple powinno wydać w tej sprawie oficjalny komunikat.

Tak, czy inaczej odświeżenie portfolio jabłkowych tabletów jest nieuniknione i zapewne jeszcze przed końcem tego roku świeży, pachnący sprzęt trafi na sklepowe półki, a ostatecznie pod gwiazdkową choinkę.
Tymczasem w sieci robi się gorąco za sprawą licznych koncepcji i przewidywań jak też mógłby wyglądać nadchodzący wielkimi krokami tablet.

Jakiś czas temu serwis iTeck Concept na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował film, którego bohaterem jest iPad piątej generacji.

Całkiem prawdopodobnym jest, iż właśnie tak będzie się prezentował gadżet o ekranie mierzącym 9,7 cala.
Nieco mniejsza od poprzednika obudowa, cieńsza i lżejsza konstrukcja o węższych, bocznych ramkach wokół dotykowego ekranu, dwa nowe warianty kolorystyczne, to jest kosmiczna szarość i szampańsko złoty oraz wbudowany czytnik linii papilarnych.
Choć istnienie tego ostatniego jest czołowym tematem trwających ostatnio, zagorzałych dyskusji.

Na temat internetowych spekulacji dotyczących jabłkowych tabletów już wiele razy pisaliśmy na łamach tej strony, ot choćby tutaj, gdzie przedmiotem zainteresowania był wówczas iPad mini.

Źródło: iTeck Concept

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *