Home Newsy Burstly własnością Apple
Burstly własnością Apple
0

Burstly własnością Apple

0

Ikona

Tytuł wpisu większości czytelnikom niewiele pewnie mówi, choć zawarta transakcja może mieć dość ciekawe odniesienie do przyszłych rozwiązań Apple. Co powiecie na możliwość krótkiego testowania aplikacji pochodzących z App Store przed dokonaniem zakupu?

Taka funkcja, co tu dużo ukrywać miałaby bardzo praktyczne zastosowanie. Obecnie każdy z użytkowników jabłkowych urządzeń nabywa oprogramowanie poniekąd w ciemno, kierując się jedynie komentarzami innych, recenzjami, także tymi podpartymi materiałami wideo oraz zrzutami ekranu pochodzącymi ze sklepu Apple. W efekcie jednak nie ma sposobności, by na własnej skórze przekonać się o zaletach i wadach sprzedawanego softu nie zawierając wiążącej transakcji kupna.

1
W sieci tłoczno zrobiło się ostatnio od informacji związanej z przejęciem przez Apple platformy TestFlight będącej własnością firmy Burstly. Przedsięwzięcie umożliwiało testowanie oprogramowania w wersji beta zarejestrowanym w projekcie użytkownikom systemu iOS. Mogli oni bowiem pobierać bezpośrednio z sieci i instalować na swoich urządzeniach doświadczalne oprogramowanie jeśli tylko otrzymali wcześniej stosowne zaproszenie. Póki co nie wiadomo jak zostanie przez Apple spożytkowana wiedza, doświadczenie oraz nabyte na skutek transakcji narzędzia. Od jakiegoś czasu jednak nieoficjalnie mówi się o App Store umożliwiającym w przyszłości próbkowanie softu przed podjęciem decyzji o jego zakupie.

Źródło: MacRumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)