0

BossTool

0

023

BossTool, to kolejna aplikacja usprawniająca działanie iPhona. Każdy właściciel Applowskiej komórki, który z ciekowości instalowal kilkadziesiąt programów na pewno spotkał się z komunikatem informującym o braku wolnej pamięci.

Informacja ta wyświetla się nawet w momencie, gdy naszej pamięci nie zapełnialiśmy plikami muzycznymi czy zdjęciami, a w iTunes wyświetla nam się wolna przestrzeń dyskowa.  Dzieje się tak, ponieważ domyślnie iPhone instaluje wszystkie pliki na partycję systemową, na której jest około 300 megabajtów wolnej przestrzeni. Dzięki aplikacji BoossTool zmienisz jednym dotykiem ekranu miejsce zapisywania plików instalacyjnych, co pozwoli na wykorzystanie pełnej objętości dyskowej na instalowanie nowych aplikacji. Prócz tego program posiada takie funkcjonalności jak Jailbreake czy iPod Wiper.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.