Błąd 23 podczas odtwarzania oprogramowania w iPhone

6

noimei

Podczas odtwarzania oprogramowania w iPhone wyskakuje błąd 23. Telefon się wyłącza i znów pokazuje nutkę iTunes i prosi o podłączenie do iTunes. Czasem pojawia się także komunikat mówiący o tym, że telefon potrzebuje odtworzenia oprogramowania. Jeżeli w tym stanie wykona się Jailbreak urządzenia, to iPhone nie łapie zasięgu, nie wyświetla numeru IMEI, wersji basebandu, ICCID, nie pokazuje także adresy WLAN i Bluetooth. W tym artykule będziemy informować o dostępnych solucjach pozwalających na naprawę tego problemu.
Aktualizacja: 11.04.2010

Zrobić obejście i połączyć dwa punkty jak na poniższym obrazku.

error_23_ok

Przelutować oba elementy.

post-3525-1258094573

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(6)

 1. Solucja na wyeliminowanie problemu błędu numer 23. Należy poprowadzić obejście do elementów połączonych czerwoną linią.

 2. [quote name=”mg”]Solucja na wyeliminowanie problemu błędu numer 23. Należy poprowadzić obejście do elementów połączonych czerwoną linią.[/quote]
  Troszkę czasami nie działa…
  A poza tym na dole obrazka jest info o przegrzaniu układu.

 3. Informacja o przegrzaniu układu pochodzi z innej solucji dotyczącej niedziałającego WiFi. Według mnie solucja nie trafiona, bo na niedziałanie WiFi należy przelutować lub wymienić układ znajdujący się po drugiej stronie płyty.

  Co do tego, że troszkę nie działą.. Otrzymaliśmy telefon po konkretnym upadku z powyżej wymienionymi objawami. Wykonanie solucji spowodowało przyjęcie oprogramowania w 99%, lecz na końcu pojawił się nowy błąd 1002 spowodowany najprawdopodobniej błędem związanym z basebandem. Jest jednak zmiana, więc troszkę jednak działa;)

 4. [quote name=”mg”]Informacja o przegrzaniu układu pochodzi z innej solucji dotyczącej niedziałającego WiFi. Według mnie solucja nie trafiona, bo na niedziałanie WiFi należy przelutować lub wymienić układ znajdujący się po drugiej stronie płyty.

  Co do tego, że troszkę nie działą.. Otrzymaliśmy telefon po konkretnym upadku z powyżej wymienionymi objawami. Wykonanie solucji spowodowało przyjęcie oprogramowania w 99%, lecz na końcu pojawił się nowy błąd 1002 spowodowany najprawdopodobniej błędem związanym z basebandem. Jest jednak zmiana, więc troszkę jednak działa;)[/quote]
  Troszkę działa, troszkę nie… 😉

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *