0

Bezstresowo pożycz 1500 złotych bez kosztów w VIASMS.PL

Bezstresowo pożycz 1500 złotych bez kosztów w VIASMS.PL
0

Nie zawsze mogąc liczyć na pomoc finansową od znajomych, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki w niespodziewanej sytuacji może być frustrujące. Jednak są rozwiązania pozwalające pożyczyć nawet 1500 złotych bez ponoszenia kosztów pożyczki, którą zwróci się w ciągu miesiąca. Taką ofertę wprowadziło VIASMS.

Oferta skierowana jest do nowych klientów VIASMS.pl, którzy nagle potrzebują pożyczyć niewielką kwotę na krótki okres. Jaką kwotę i na jaki czas można pożyczyć kompletnie bez żadnych kosztów?

Zacznijmy od tego, kto może skorzystać z oferty 

VIASMS.PL to instytucja poza bankowa, która udziela niewielkich, krótkoterminowych pożyczek gotówkowych przez internet. By ją uzyskać nie trzeba wychodzi z domu, kompletować dokumentów poświadczających zarobków ani wypełniać skomplikowanych dokumentów.

Do otrzymania pożyczki wystarczy dowód osobisty i kilka chwil przed komputerem. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy już w 15 minut! Pieniądze trafiają na nasze bankowe konto.

Jak wspominałem VIASMS.PL pożycza niewielkie kwoty na krótki okres, w którym musi spłacić zobowiązanie. Obecnie maksymalna kwota, jaką można uzyskać to 4 tysiące złotych, które wraz z odsetkami musimy zwrócić w maksymalnie 30 dni.

Darmowa pożyczka na 30 dni 

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z żadnej pożyczki tego typu, możesz skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką obecnie wprowadziła VIASMS.PL. Firma pożyczy Ci maksymalnie 1500 złotych na okres nawet 30 dni. Wystarczy, że spłacisz pożyczkę w terminie, a za tę szybką gotówkę nie zapłacisz ani grosza. Oddasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś – bez opłat, kosztów i odsetek.

Ile to kosztuje? 

W przypadku pierwszej pożyczki do kwoty 1500 złotych na okres 30 dni jej zaciągnięcie nie kosztuje ani złotówki. Wystarczy, że w terminie oddamy całą kwotę, a VIASMS.PL pożyczy nam te pieniądze całkowicie bezpłatnie. VIASMS.PL to instytucja, która pożycza pieniądze na krótkie terminy bez zbędnych formalności. Taka chwilówka może być zaciągnięta maksymalnie na miesiąc. W przypadku, gdy kwota pożyczki będzie większa niż 1500 złotych lub nie będzie to nasza pierwsza pożyczka, to RRSO jest zależne od kwoty i okresu pożyczki. VIASMS.PL stworzyło na swojej stronie wygodny kreator pożyczania, w którym korzystając z suwaków wybieramy wartość pożyczki i okres jej zwrócenia, a po prawej stronie wyświetlą nam się szczegóły ile mamy do spłaty oraz ile wynosi RRSO.

Artykuł partnera VIASMS.PL
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *