Będzie iPod Touch 4G z FaceTime
4

Będzie iPod Touch 4G z FaceTime

4

Ponownie widzimy, że korporacja Jobsa ma problem z utrzymaniem swoich tajemnic. Na konferencji w San Francisco Steve pokazał na nowego iPoda Touch, który umożliwi wideo rozmowy z wykorzystaniem FaceTime.

Aktualizacja: Dodano Galerie 1.09.2010 21:56

Prócz wbudowanej kamery z porzodu do rozmów FaceTime, w iPoda wbudowano kamerę z tyłu, która potrafi filmować w rozdzielczości HD. W zasadzie nowy Touch, to nic innego niż iPhone 4 zapakowany w inną obudowę i pozbawiony slotu na kartę SIM. Tak samo jak telefon, będzie on wyposażono w ekran Retina, żyroskop i procesor A4. Za „ajfona bez karty SIM”, amerykańscy konsumenci myszą zapłacić 229 dolarów za wersję 8 GB, 299 $ za 32 Gb i 399 dolarów za model z pamięcią 64 gigabajtów. Wbudowany akumulator pozwoli na niemal 2 doby ciągłego słuchania muzyki na jednym ładowaniu.W sklepach nowy Touch będzie dostępny w przyszłym tygodniu. Zamówienia można składać już dziś.

Steve dodał, że odtwarzacze iPod Touch, to najpopularniejszy odtwarzacz muzyczny w ofercie Apple. Ba! iPod Touch to konsola do gier bardziej popularną niż przenośne konsole Nintendo, czy Sony.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(4)

  1. Witam. Mógłbym się zamienić za xboxa (nie 360). Konsola jest przerobiona. Nie wiem czy nie trzeba kupić nowych padów bo nie jestem pewien czy te działają. W zestawie wszystkie kable, i kilka gier. Gry są łatwo dostępne w internecie do pobrania. Do xboxa mogę dorzucić iphone 2g z niedziałającym ekranem dotykowym.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *