0

Bank Zachodni WBK Info w AppStore

0

Bank Zachodni WBK Info W internetowym sklepie z aplikacjami do iPhone’a pojawił się darmowy program “Bank Zachodni WBK Info”. To aplikacja nie tylko dla klientów BZ WBK, ale wszystkich zainteresowanych rynkiem finansowym i wypłacających pieniądze z bankomatów.

Aplikacja “Bank Zachodni WBK Info” została opracowana przez zespół Blue Media z Sopotu przy współpracy z firmą Divante oraz Bankiem Zachodnim WBK. Fanów i użytkowników iPhone’a z pewnością ucieszy fakt, że program łączy w sobie dwie funkcje: umożliwia odnalezienie najbliższego bankomatu dzięki analizie pozycji z GPS, a także zawiera najświeższe informacje z rynków finansowych. Program został przygotowany z myślą o klientach BZ WBK, jednak będzie przydatny także klientom innych banków.

Aplikacja jest już dostępna w App Store. Można ją pobrać bezpośrednio z telefonu lub przez iTunes. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać zwrot “wbk” i zainstalować program. Wśród jego przydatnych funkcji znajdziemy:

* lokalizator bankomatów na terenie całej Polski (nie tylko tych należących do BZ WBK),
* możliwość oglądania materiałów wideo o tematyce finansowej,
* informacje z rynków finansowych,
* dostęp do aktualnych danych giełdowych,
* możliwość śledzenia kursów walut oraz Wibor/Libor,
* informacje o funduszach inwestycyjnych ARKA,
* aktualne komunikaty oraz promocje Banku Zachodniego WBK.

Aplikacja do pobrania w AppStore.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *