0

Aż 19 pulpitów w iPhone OS

0

IMG_0855

Fani instalowania wszystkiego, co popadnie w telefonie iPhone na pewno zapamiętają ten dzień. W sieci pojawiła się solucja, dzięki której można zwiększyć ilość pulpitów urządzenia do aż 19. To nam daje minimum 304 ikonki, no chyba, że korzystam z paczki zwiększającej ilość ikon na pulpicie…

Aby w naszym urządzeniu móc skorzystać z dobrodziejstw 11 pulpitów, przenosimy ikony tak, aby na każdym z jedenastu pulpitów była choć jedna aplikacja. Następnie wypełniamy do pełna pierwszy i ostatni pulpit ikonami. Na ostatniej, jedenastej stronie, w dolnym, prawym rogu umieszczamy aplikację Notatki Głosowe. Przesuwamy jedną z aplikacji znajdujących się w docku obok naszych Notatek Głosowych tak, aby zostały one przepchnięte na kolejny dwunasty pulpit. Gotowe.

Tym sposobem możemy uzyskać aż 19 pulpitów. Teraz nikt nie powinien narzekać na brak miejsca na aplikacje. Przedstawiony wyżej sposób nie działa ze starszymi oprogramowaniami niż 3.1.2.

Więcej informacji na ten temat pod adresem: https://www.appleiphoneschool.com/2010/01/28/how-to-get-more-than-11-pages-of-apps-no-jailbreak/

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *