AutoMapa w salonach iSpot Apple Premium Reseller
3

AutoMapa w salonach iSpot Apple Premium Reseller

3

Producenci AutoMapy – najchętniej kupowanego programu do nawigacji GPS, w związku z polską premierą iPada, przygotowali specjalną jej wersję, prezentowaną w Salonach iSpot Apple Premium Reseller.

W 16 salonach iSpot na terenie całego kraju, wraz z wprowadzeniem iPada na polski rynek, prezentowana jest najnowsza wersja AutoMapy przeznaczona dla urządzeń działających na platformie iOS.

Po raz pierwszy w Polsce użytkownicy iPhonów i iPadów mają możliwość zobaczyć i dotknąć najpopularniejszy polski program do nawigacji przygotowany specjalnie dla ich urządzeń. Na potrzeby nowej platformy opracowany został zupełnie nowy interfejs użytkownika przygotowany i dostowany do logiki i obsługi mobilnych urządzeń Apple. Szczególnie użytkownicy iPadów, korzystający z olbrzymiego wyświetlacza, docenią natywną dla systemu operacyjnego iOS logikę działania obsługi programu i przełączania się pomiędzy jego funkcjami. Co warte podkreślenia, AutoMapa dostosowana jest do najnowszego systemu operacyjnego iOS 4.2.1.

[ad]

iPhone i iPad z AutoMapą to również dostęp do ponad 600 tysięcy Użytecznych Punktów, które doskonale sprawdzą się zarówno w nawigacji samochodowej, jak i pieszej. Użytkowników AutoMapy, podczas podróży po Polsce i Europie poprowadzi oczywiście Krzysztof Hołowczyc.

AutoMapa poddawana jest obecnie procesowi certyfikacji przez Apple, jednak już dziś można zobaczyć ją w akcji na kultowych iPadach prezentowanych w salonach iSpot. Na doskonałych, ponad 9-cio calowych ekranach AutoMapa wygląda i działa po prostu zjawiskowo – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

AutoMapę można obejrzeć na demonstracyjnych iPadach we wszystkich salonach iSpot na terenie całej Polski.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *