Home Artykuły Programy

Programy

Jak podrasować funkcję „Nie przeszkadzać w systemie macOS

Krzysztof Rozengarten
0
0
Funkcja „Nie przeszkadzać” została przez Apple wprowadzona do systemów operacyjnych stosunkowo niedawno, bo dwa lata temu. Stworzono ją z myślą by umożliwić użytkownikom jabłkowego oprogramowania produktywną pracę poprzez wyciszenie powiadomień. Zabieg ten ma zmaksymalizować skupienie na realizowaniu zadania, co jak pokazuje praktyka jest rozwiązaniem słusznym.

Recenzja Navitel Navigator 9.5 ? bardzo dobra nawigacja offline w atrakcyjnej cenie

Michał Gruszka
0
0
Wydawałoby się, że rynek rozwiązań nawigacyjnych dla kierowców jest już tak nasycony, że nie ma miejsca na kolejnego gracza, który mógłby zainteresować nas swoją ofertą. Mamy przecież nawigacje zupełnie darmowe dostępne w urządzeniach mobilnych jak Mapy Google czy Mapy Apple. Mamy też programy firm trzecich – chociażby darmowy Yanosik czy płatne rozwiązania Automapy, TomTom?a i […]

Darmowe promocje w App Store – Day One

Krzysztof Rozengarten
0
0
Fenomen pewnych aplikacji oferowanych w App Store budzi moje zdumienie. Choć funkcjonalnie twory, o których mowa kierowane są zazwyczaj do dość wąskiej grupy odbiorców, to jednak wzbudzają chęć posiadania u większosci użytkowników. Nawet tych, którzy z praktycznego punktu widzenia aplikacji takich nie potrzebują.