Home Newsy ART AB-101 ? etui dla chcących się wyróżnić
ART AB-101 ? etui dla chcących się wyróżnić
1

ART AB-101 ? etui dla chcących się wyróżnić

1

W odpowiedzi na zastój panujący w segmencie akcesoriów dla tabletów, firma ART wprowadziła do swojej oferty etui AB-101 z klawiaturą, dostępne w czterech różnych wersjach kolorystycznych. Jest to propozycja dla osób, które szukają sposobu na zabezpieczenie swojego tabletu i zwiększenie jego funkcjonalności.

Etui AB-101 wyposażono w 4 klipsy mocujące tablet (2 na dole, 1 u góry oraz 1 z lewej strony) oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci gumki znajdującej się w prawym górnym rogu. Specjalny, regulowany klip sprawia, że jest to akcesorium uniwersalne, pasujące do tabletów z ekranem o przekątnej 7 cali. Dodatkowym atutem rozwiązania jest zintegrowana klawiatura z przyciskami o dużym skoku.

Z tabletem komunikuje się ona dzięki jednemu z dwóch standardów: micro lub mini USB. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, urządzenie nie musi posiadać włączonego modułu Bluetooth, co powinno mieć pozytywny wpływ na żywotność jego baterii. Specjalna podpórka sprawia zaś, że korzystanie z tabletu nie różni się niczym od standardowego komputera.

Oglądanie filmów czy czytanie odbywać się może praktycznie w każdych warunkach.
Całość zamykana jest przez magnetyczne zapięcie, co uniemożliwia przypadkowe otwarcie się etui i zarysowanie wrażliwego ekranu tabletu. Etui AB-101 wykonano z syntetycznego materiału o grubej fakturze (wzór czarnej kratki), dostępnego w czterech kolorach – białym, niebieskim, czerwonym i żółtym. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta i dostępny jest w sugerowanej cenie 59,90 PLN.

Materiał wideo dotyczący linii etui ART AB-101

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *