0

AppleMobile: Prezentujemy ofertę usług serwisowych

0

Jabko

Internetowy serwis AppleMobile.pl pragnie zachęcić do skorzystania z usług serwisowych urządzeń mobilnych Apple w ramach serwisu pogwarancyjnego. AppleMobile.pl nawiązało długofalową współpracę z serwisem telefonów komórkowych Euro-Trade – firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się naprawą telefonów oraz kieszonkowej elektroniki użytkowej już od wielu lat.

eurotrade

W ramach współpracy, firma Euro-Trade oferuje naprawy urządzeń mobilnych Apple takich jak:

  • Telefony iPhone
  • Odtwarzacze iPod
  • Stacje dokujące

Wykonujemy naprawy programowe oraz sprzętowe. Większość usług wykonywana jest jeszcze tego samego dnia, w którym urządzenie zostanie do nas dostarczone. Ponadto wykonujemy zlecenia specjalne oraz expressowe. Swój gadżet oddajesz do firmy legalnie działającej od wielu lat na rynku. Nie powierzaj swojego urządzenia pseudo serwisom, naprawiającym elektronikę na kolanie lub w kawiarniach centrów handlowych. Wybierz AppleMobile.pl

Pełna oferta oraz cennik usług dostępny jest w zakładce SERWIS

Ostatnio pisaliśmy o konkursie w którym można wygrać nowy tablet iPad.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *