Home Newsy Apple znów promuje iPada
Apple znów promuje iPada
0

Apple znów promuje iPada

0

Ikona

Tablet od Apple to nie tylko urządzenie służące rozrywce. To także potężne narzędzie mające praktyczne zastosowanie w różnych dziedzinach ludzkiego życia o czym niejednokrotnie wspomina gigant z Cupertino za pośrednictwem różnych akcji marketingowych.

iPad przedstawiany był już jako urządzenie niezastąpione w edukacji oraz kompan towarzyszący specjalistom między innymi na salach operacyjnych, czy platformach wiertniczych. Apple promuje swój produkt w różnoraki sposób, począwszy od materiałów wideo emitowanych w znanych stacjach telewizyjnych, poprzez serwis YouTube, a skończywszy na zmianach jakie dokonywane są na oficjalnej stronie producenta.

1
Przy okazji akcji „Your Verse” pojawiła się nowa podstrona poświęcona większemu, dotykowemu urządzeniu z Kalifornii, która tym razem ukazuje je jako narzędzie mające zastosowanie przy powrocie do zdrowia kontuzjowanych sportowców. iPady wraz z aplikacją C3 Logix stosowane są przy rekonwalescencji pacjentów kliniki mieszczącej się w stanie Ohio, monitorując ich postępy zdrowotne oraz pomagając przy wyborze odpowiedniej terapii.

Źródło: Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)