Apple wprowadza do sprzedaży świetnie wyglądający nowy model iPod Nano
1

Apple wprowadza do sprzedaży świetnie wyglądający nowy model iPod Nano

1

Nowy nano wygląda niesamowicie. Co prawda, w sieci już jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia z domniemanego przecieku, które pokazywały właśnie tak wyglądające urządzenie, jednak wtedy wszyscy podchodzili do nich sceptycznie. Dziś wiemy jak wygląda nowy model iPoda Nano.

Aktualizacja: Dodano Galerie 1.09.2010 21:53

Nowy wyposażono w niewielki wyświetlacz dotykowy. Urządzenie zostało pozbawione dobrze znanego z poprzednich modeli kółeczka do obsługi urządzenia. Nowy Nano dzięki temu jest o niemal połowe mniejszy i lżejszy niż jego poprzednik. Dotykowy ekran w który go wyposażono, został zaprojektowany w technologii pojemnościowej. Obsługuje więc gesty, a jego obsługa jest tak przyjemna jak w innych urządzeniach z iOS. Wbudowany akumulator według producenta pozwoli na całą dobę słuchania muzyki. Cena za iPoda Nano to 149 dolarów za wersję z pamięcia 8 giggabajtów i 179 dolarów za 16 GB. Zamówienia można składać już dziś.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *