Home Newsy Apple TV 6.0 z problemami
Apple TV 6.0 z problemami
0

Apple TV 6.0 z problemami

0

Niedawno pisaliśmy o aktualizacji jaka kilka dni temu pojawiła się dla urządzeń Apple TV.  Szósta wersja tego oprogramowania przynosiła ze sobą sporo nowych funkcji, choćby usługę iTunes Radio, wsparcie dla iTunes Music Store, czy możliwość strumieniowego przesyłania zakupionych filmów bez konieczności ich pobierania na mobilne urządzenia z iOS na pokładzie.

Nowości zaimplementowano znacznie więcej, a lista udoskonaleń była pokaźnych rozmiarów, co też skusiło użytkowników do szybkiego zaktualizowania swoich urządzeń.
Niestety jak donosi serwis 9To5Mac oprogramowanie udostępnione na serwerach Apple okazało się być bardzo wadliwe. Po zainstalowaniu aktualizacji bowiem wielu właścicieli Apple TV skarżyło się na poważne problemy dotykające ich sprzętu.

Pojawiły się donosy o kompletnym zawieszeniu urządzeń, utracie danych i wszystkich dotychczas zakupionych oraz pobranych treści, a nawet braku dostępu do internetu mimo, iż sprzęt był do niego podłączony. Ostatniej nocy Apple wycofało niedopracowaną aktualizację. Urządzenia ze starszym softem nie widzą jej już na serwerach, choć nadal widnieje na stronie firmy i wciąż dostępna jest dla części konsumentów. Może to jednak wynikać z faktu, iż trwa jeszcze proces jej pobierana w tle przez część nieco spóźnialskich użytkowników.

Co się dzieje z Apple? To drugi po nie w pełni sprawnym iOS7 produkt godny miana bubla.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *