Home Newsy Apple testuje iPhona 6
Apple testuje iPhona 6
0

Apple testuje iPhona 6

0

Informacja z nagłówka nie powinna nikogo dziwić, wszak to oczywiste, iż Apple od jakiegoś czasu prowadzi prace nad kolejną odsłoną swojego smartfona. Ten zadebiutuje w przyszłym roku i zgodnie z tendencjami znanymi z przeszłości powinien zyskać całkiem nowy design.

Apple przyzwyczaiło swoich użytkowników, iż co dwa lata wprowadza na rynek odświeżoną, nową konstrukcję swojego telefonu, a rok 2014, to dokładnie tenże moment.

Wyczekiwaniu przeprojektowanego urządzenia sprzyja także snucie rozmaitych domysłów, które po raz kolejny zalewają sieć.

Serwis AppleInsider donosi bowiem, powołując się na chiński portal C Technology jakoby załoga z Cupertino testowała obecnie iPhone’a 6 o przekątnej ekranu mierzącej 4,9 cala. Mogą zatem sprawdzać się wcześniejsze przypuszczenia dotyczące zastosowania większego wyświetlacza w nadchodzącym, jabłkowym sprzęcie.

Wielu analityków wypowiadało się w przeszłości publicznie nad ten temat i jednogłośnie uważa, iż Apple musi zareagować na poczynania konkurencji, która w swojej ofercie posiada już od dawna urządzenia o znacznie większej niż iPhone powierzchni dotykowej.
Te zaś cieszą się sporym zainteresowaniem konsumentów.

Źródło: AppleInsider

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *