3

Apple sprzedaje iPhone 4 z uszkodzonym zasięgiem o 50 dolarów taniej

3

Firma Apple wpadła na bardzo ciekawy pomysł co zrobić z telefonami iPhone 4, które zostają zwrócone do Apple z powodu problemów z zasięgiem. Są one dalej sprzedawane, ale o 50 dolarów mniej i w pudełku zastępczym.

Wszystkie iPhone 4, które zostały zwrócone do producenta lub operatora są dalej sprzedawane w niższej cenie. iPhone 4 z pamięcią 16GB kosztuje 149,99 dolarów, a iPhone 4 32GB – 249,99 dolarów. W obu przypadkach cena jest niższa o 50 dolarów.

Wszystkie te produkty są sprzedawane w pudełku zastępczym oraz z roczną gwarancją.

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł producenta, ponieważ „uszkodzone” egzemplarze dalej są sprzedawane, a klienci mogą kupić tańszy produkt i zainstalować bumper.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

 1. Jest rok 2015-ty.
  Apple wprawadza na rynek ICar. Auta jednak maja wade fabryczną-zapalajacy sie silnik.
  Po miesiacu Stivi Dzops sprzedaje oddane przez klientow ICary za 75% ceny, wykrzykujac: „IC EMEJZING”!!!
  Jednak bez zapalajacego sie silnika! Ale uzytkownik jako gratis dostanie niesamowity dodatek- murzyn o imieniu „Bumper” pchajacego auto i umozliwiajacego normalne korzystanie z ww pojazdu.

 2. Witam
  Proszę mi napisać gdzie kupie te iphony w tej cenie, szukałem w necie ale lipa. Na stronie apple tez nic nie widać.
  Pozdrawiam.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *