1

Apple Retail Store w Polsce już niedługo?

1

Czyżby Polska w końcu stała się interesującym rynkiem dla kalifornijskiego giganta? Jak podaje serwis Gazeta.pl, wkrótce jeden z głobalnych gigantów zajmujących się produkcją i sprzedażą modnych telefonów komórkowych, odtwarzaczy muzycznych i komputerów, otworzy swój salon w nowo powstającym budynku w Warszawie. Nowy budynek powstanie u zbiegu ulic – Chmielnej, Szpitalnej i Brackiej w Warszawie. Będzie to nowoczesny budynek stworzony na wzór kamienic budowanych w latach 30. Architekci z pracowni Atelier 3 Girtler & Girtler zaprojektowali go tak, by kojarzył się z budynkiem przedwojennym. Będzie mieć elewację z piaskowca uzupełnioną okładzinami z modrzewia syberyjskiego. Parter zajmą sklepy, pozostałe kondygnacje przeznaczone są na biura – napisała Gazeta.pl

Fanów marki powinien zainteresować jednak ponizszy akapit:

Cały parter jest już wynajęty – wyjawił wczoraj Robert Mandżunowski, prezes firmy LHI, która wyłożyła część pieniędzy na budowę. – Nie, nie dla banku. To nie sprzyjałoby odrodzeniu się ulicy Chmielnej, na czym nam zależy. Mamy kolejne plany inwestycyjne dotyczące tej ulicy – powiedział. Z nieoficjalnych informacji „Gazety” wynika, że parter Nowego Domu Jabłkowskich zajmie sklep z produktami globalnej firmy produkującej modne telefony komórkowe, odtwarzacze muzyki i przenośne komputery.

Który ogólnoświatowy gigant zajmuje się produkcją telefonów, odtwarzaczy muzyki i komputerów?

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *