Home Newsy Apple przygotowuje się do sprzedaży Apple Watcha
Apple przygotowuje się do sprzedaży Apple Watcha
1

Apple przygotowuje się do sprzedaży Apple Watcha

1

 

Według oficjalnych zapowiedzi Tima Cooka naręczny zegarek od Apple pojawi się na rynku już za lekko ponad miesiąc. Szczątkowe informacje jakie trafiły za jego sprawą do sieci datują to wydarzenie na kwiecień tego roku, nie jest jednak znany dokładny termin debiutu Apple Watcha.

Apple jednak intensywnie szykuje się do jego premiery o czym świadczą też ostatnie poczynania firmy. Francuskie media donoszą, iż konstruuje ona specjalne gabloty w jakich znaleźć się ma inteligentny zegarek w rożnych swoich odsłonach. Meble te mają stanowić wyposażenie najbardziej ekskluzywnych butików mieszczących się na terenie Paryża.

Dyrektor do spraw sprzedaży detalicznej Angela Ahrendts rozważa także budowę salonów dedykowanych wyłącznie jabłkowemu smartwatchowi. Warunkiem ich powstania jest jednak zadowalający popyt na ów gadżet zaraz po premierze. Owe butiki miałyby zostać zlokalizowane w luksusowych sklepach, także tych oferujących drogą biżuterię, a działać mają w podobny sposób jak aktualne stoiska z komputerami Mac.

Warto dodać, że Apple przygotowuje jednocześnie swoje sklepy Apple Store pod sprzedaż Apple Watcha. Na ich wyposażeniu znalazły się specjalne gabloty oraz sejfy, w których przechowywane będą najdroższe wersje zegarka.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)