2

Apple: Darmowe bumpery rozwiązaniem problemów z anteną w iPhone 4

2

Na piątkowej konferencji prasowej firma Apple, wraz z jej szefem Steve Jobs`em, poinformowała, że obecnie najlepszym rozwiązaniem problemów z anteną w iPhone 4 są darmowe bumpery, czyli gumowej osłony. Tym samym Apple potwierdziło problemy z zasięgiem.

Aby otrzymać darmowy bumper do iPhone 4 należy się zarejestrować na stronie producenta do końca września. Taki termin narzucił Steve Jobs wraz z kierownictwem Apple.

Natomiast po 30 września do sprzedaży wchodzi nowa generacja iPhone`ów 4, które już powinny być pozbawione tej wady, ponieważ przeprojektowana zostanie obudowa. W ten sposób moc zasięgu spadnie, ale ma zostać wyeliminowany problem z zrywaniem połączeń.

Z kolei klienci, którzy już zakupili iPhone 4 i nie są z niego zadowolone, to mogą go zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu i otrzymają zwrot pieniędzy.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *