Apple chce opatentować notebooka z dotykowym ekranem IPS
1

Apple chce opatentować notebooka z dotykowym ekranem IPS

1

Jak informuje zagraniczny serwis branżowy, do amerykańskiego urzędu patentowego wpłynął wniosek firmy Apple, w którym firma z Cupertino zamierza opatentować notebooka wyposażonego w dotykowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS.

Z pewnością tą technologię Apple zamierza wykorzystać do najnowszej wersji MacBook`a, taką informację przedstawił portal Patently Apple. Ale w sumie dla firmy z Cupertino nie jest to nic nowego. Takie ekrany posiadają już najnowsze iMaki, a także iPad oraz iPhone 4.

Dotykowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS będzie z pewnością zastosowany do najnowszych komputerów osobistych MacBook Pro. Już nie mogę się doczekać takich urządzeń. A Wy co o tym myślicie?

Więcej informacji na temat tego patentu dostępnych jest tutaj.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. a ja myślę, że do dotykania jest kobieta, a ekran jest do patrzenia, ale widzę, że coraz większa część społeczeństwa wyraźnie idzie w przeciwnym kierunku a tak na poważnie to jedynym sensownym zastosowaniem dotykowców są tablety cintiq

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *