Apple aktualizuje gładzik w MacBook oraz wprowadza Magic Trackpad
2

Apple aktualizuje gładzik w MacBook oraz wprowadza Magic Trackpad

2

Firma Apple w dniu wczorajszym udostępniła aktualizację gładzika umieszczonego w komputerach MacBook. Jednak to oprogramowanie wiąże się z zakupem dodatkowego urządzenia Magic Trackpad.

Nowe oprogramowanie dla gładzika w najnowszych MacBookach oraz MacBookach Pro przynosi nowe funkcje, m.in. przeciąganie okna za pomocą trzech palców oraz przewijanie z inercją. Aktualizację można pobrać za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia. Później trzeba aktywować funkcję w ustawieniach systemowych. Jednak komputery muszą posiadać system operacyjny Mac OS X w wersji co najmniej 10.6.4.

Magic Trackpad jest to osobny gładzik i jest trochę większy niż ten, który spotkamy w MacBookach. Jednak posiada takie same funkcje. Zagraniczny serwis branżowy 9To5Mac opublikował również wideo prezentujące to urządzenie.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *