AUTODOC APP – APLIKACJA DLA TWOJEGO SAMOCHODU

AUTODOC APP – APLIKACJA DLA TWOJEGO SAMOCHODU
0

AUTODOC oferuje bardzo wygodny i łatwy sposób na znalezienie odpowiednich części samochodowych dla swoich samochodów.AUTODOC stworzył również aplikację na iOS.Za pośrednictwem aplikacji klienci mogą szybko i skutecznie zamówić części, których potrzebuje ich pojazd.

Tutaj można kupić części zamienne online szybko i z zyskiem.Aplikacje Autodoc mogą pomóc klientom w odkryciu części do pojazdów amerykańskich, europejskich, koreańskich i japońskich.AUTODOC jest tam dla iOS (Apple) lub Android, i jest prosty do pobrania na smartfon. Alternatywnie można uzyskać dostęp do usługi za pośrednictwem strony internetowej . Na stronie internetowej znajduje się również opcja Live Support, dzięki czemu można porozmawiać z pracownikiem online, co jest o wiele bardziej poręczne niż odebranie telefonu.


W aplikacji AUTODOC podajesz Approach:

  • Naturalnie zarysowany katalog części zamiennych
  • Wygodne wyszukiwanie i zarys części zamiennych
  • Wyszukiwanie według kodu pozycji
  • Możliwość złożenia zapytania
  • Zapytanie 1-kliknięcie (1 kliknięcie po pierwszym zakupie)
  • 15 strategii ratalnych

Interfejs:

Ta aplikacja bez wątpienia będzie miała przyjazny interfejs dla szerokiego grona klientów, gdzie szybko wyszukujesz części pojazdu, które możesz chcieć w tym momencie kupić. Po zasadniczym zakupie, będziesz miał decyzję o 1 click-request, dzięki czemu ten cykl ton szybszy i bezpośredni.Dzięki aplikacji mobilnej AUTODOC jak to jest w przypadku iOS (Apple) Aplikacja mobilna dla App Store, i jest łatwy do pobrania na telefon komórkowy. Potem znowu mogę uzyskać pomoc przez sieć.


Przewodnik wyszukiwania produktów:

Istnieje kilka sposobów na wyszukanie potrzebnych przedmiotów

Wyszukiwanie po numerze VIN jest bardziej dokładne:

VIN (Vehicle Identification Number) – to unikalny 17-cyfrowy kod, który zawiera informacje o producencie pojazdu i głównych specyfikacjach.Może zawierać cyfry i litery łacińskie, oprócz I, O, i Q, które są zabronione, ponieważ można je łatwo pomylić z cyframi 1 i 0.

Obsługa klienta:
Płatność: Autodoc oferuje następujące metody płatności
Sposób płatności jest wybierany przez użytkownika, który może wybrać najbardziej odpowiednią i łatwą w użyciu metodę.Przelew bankowy:

Istnieje możliwość złożenia zamówienia z zaliczką wpłaconą przelewem bankowym. Kwotę do zapłaty należy przelać na numer salda finansowego, który prześlemy Państwu drogą mailową.Jako źródło perspektywy prosimy podać numer zamówienia. Numer zapytania wraz z danymi bankowymi otrzymają Państwo drogą mailową po potwierdzeniu zamówienia.

Karta kredytowa:

Następnie wybierz „kartę kredytową” jako metodę płatności. W tym momencie zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę, gdzie będziesz mógł wybrać rodzaj karty. Następnie będziesz musiał wprowadzić poprawne dane i potwierdzić płatność. Karta zostanie obciążona po zakończeniu zapytania.


PayPal:
Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę PayPal. Jeśli nie jest to zbyt skomplikowane, zaloguj się i zapłać. Aby zapłacić za pomocą PayPal, musisz mieć konto PayPal. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

4.4/5 - (7 votes)
tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *