0

Aplikacja Eurosport`u pobrana na iPhone przez 2 mln użytkowników

0

eurosport iphone Wspólna oferta Eurosportu i iPhone’a przełamała barierę 2 mln odbiorców. Udostępniona 30 lipca ubiegłego roku darmowa aplikacja została pobrana przez tak liczne grono w nieco ponad 8 miesięcy.

Aplikacja Eurosportu, dostępna do ściągnięcia na stronie www.eurosport.pl, jest w pełni kompatybilna z iTunes, Apple Store, Web 2.0. Dzięki wygodnemu rozwiązaniu kibice mają dostęp do wyników uaktualnianych ?na żywo?, informacji z ostatniej chwili, statystyk zawodników, tabel i szeregu inny informacji. Aplikacja ma wszechstronne możliwości i pozwala kibicom także na otrzymywanie selektywnych informacji, związanych z ulubioną dyscypliną sportową.

Laurent-Eric Le Lay, dyrektor zarządzający Eurosportu:
Eurosport stale wprowadza innowacje z troską o zaoferowanie produktu najwyższej jakości w każdej z platform medialnych. Telefony komórkowe są wspaniałym nośnikiem pozwalającym nam docierać z informacjami ze świata sportu i wiadomościami z toczących się zawodów. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani przełamaniem bariery 2 mln, co jest świadectwem zaufania i dowodem na to, iż kibice doceniają markę Eurosportu.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *