Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Aplikacja CNN na iPada już dostępna w AppStore
Aplikacja CNN na iPada już dostępna w AppStore

Aplikacja CNN na iPada już dostępna w AppStore

0

CNN wprowadziło specjalną aplikację na iPada, która jest już dostepna w AppStore. CNN App zaprojektowano tak, aby użytkownicy codziennie mieli dostęp do najświeższych informacji ze świata w wizualnie atrakcyjnej formie, którą oferuje gama narzędzi iPada oraz  interfejs multitouch.

Równocześnie z wprowadzeniem aplikacji na iPada CNN udostępniło za darmo użytkownikom ze Stanów Zjednoczonych aplikacje na iPhone’a i iPoda touch, a w ich międzynarodowej wersji wprowadzono dodatkową funkcję – wiadomości wideo z ostatniej chwili na żywo.

CNN App to nowatorska platforma informacyjna która łączy wysokiej jakości obraz z najbardziej atrakcyjnymi materialami CNN: artykułami, blogami, galeriami zdjęć i materiałami wideo emitowanymi na żądanie lub transmitowanymi na żywo. Użytkownicy iPadów mają możliwość wyboru między amerykańskimi lub międzynarodowymi informacjami, obie opcje zapewniają bezpośredni dostęp do najważniejszych informacji transmitowanych na żywo. Ponadto użytkownicy, którzy ustawią preferencje na amareykańskie infromacje będą mieli możliwość słuchania aktualizowanych co godzinę wiadomości Radia CNN.

[ad]

CNN App pozwala również na wysoką interakcję, dzięki specjalnemu oknu, które pojawia się przy informacjach użytkownik może od razu dodać do nich swój komentarz. Dodatkowo aplikacja pozwala na szybkie dizelenie się tekstami, zdjęciami i materiałami wideo pochodzącymi z aplikacji poprzez email, Facebooka czy Twittera.

Aplikacja dostępna jest pod tym adresem.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.