Anna Chapman, miss rosyjskich szpiegów, z własną grą na iPhone
0

Anna Chapman, miss rosyjskich szpiegów, z własną grą na iPhone

0

Anna Chapman to jedna z rosyjskich szpiegów, którzy zostali aresztowani w USA pod zarzutem szpiegowania na rzecz Rosji. Anna Chapman została okrzykniętą miss rosyjskich szpiegów, a teraz pojawiła się gra z Anną w roli głównej.

Anna Chapman została aresztowana w czerwcu, ponieważ FBI zebrało dowody na to, że szpiegowała na rzecz obcego mocarstwa, czyli Rosji. Krótko po tym została okrzyknięta „miss rosyjskich szpiegów”. I w ten sposób stała się znana na całym świecie.

Dlatego postanowiła na tym skorzystać i sprzedała prawa do swojego wizerunku i zdjęć firmie deweloperskiej Zeda Inc. Ten producent szybko stworzył bardzo ciekawego pokera. W ten sposób najlepsi gracze będą mogli oglądać bardzo ciekawe zdjęcia przedstawiające Anne Chapman w skąpym ubraniu.

Gra Poker with Anna Chapman dostępny jest w AppStore za jedyne 1,99 euro. Aplikacja kompatybilna jest na iPhone, iPod oraz iPad.

źródło: mobilemarketing.pl

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *