Altec Lansing Octiv Duo M202 dla iPoda i iPhone
0

Altec Lansing Octiv Duo M202 dla iPoda i iPhone

0

Nowy zestaw głośnikowy Altec Lansing Octiv Duo M202 zapewnia zarówno system dokowania, jak i ładowania iPoda i iPhona, a dzięki aplikacji Music Mix oferuje innowacyjny sposób odtwarzania muzyki z obu tych urządzeń jednocześnie. Jest już dostępny na naszym rynku w dystrybucji Kontel-Telecom.

Teraz możesz wymieniać muzyczne top listy ze znajomymi i słuchać muzyki na przemian z iPoda i iPhone, a także ładować w nim swoje odtwarzacze. Wbudowany port USB, którym dysponuje dok, umożliwia podłączenie trzeciego urządzenia do odtwarzania multimediów.

Nowy kompaktowy głośnik Altec Lansing o jednolitej konstrukcji w kształcie klina idealnie nadaje się do wykorzystywania na ograniczonej, niewielkiej przestrzeni, w takich miejscach jak: kuchnia czy stolik nocny. W zestawie znajduje się pilot, który umożliwia łatwą zdalną kontrolę kolejności odtwarzania. Stworzone w odpowiedzi na potrzeby szybko rosnącej liczby użytkowników domowych urządzeń do multimediów, Octiv Duo stanowi idealny element wystroju wnętrza i zapewnia bogaty dźwięk w jakości, która jest znakiem rozpoznawczym Altec Lansing.

Aplikacja Mix pozwala na losowe wybieranie utworów z z iPhona i iPoda oraz proste programowanie procentowego podziału ilości odsłuchiwanej muzyki z każdego z odtwarzaczy, kiedy są zadokowane. Nowy produkt Altec Lansing dysponuje funkcją Alarm app Rock, dzięki której możesz zmienić go w pełni funkcjonalny budzik, jeśli tego chcesz. Używając tego wielofunkcyjnego urządzenia, możesz budzić się przy dźwiękach swoich ulubionych piosenek. Po zadokowaniu, użytkownicy mają możliwość pobrania darmowych aplikacji z Apple Store.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.