Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Adobe Photoshop Express dostępne w AppStore
Adobe Photoshop Express dostępne w AppStore

Adobe Photoshop Express dostępne w AppStore

0

W Internetowym sklepie AppStore pojawiła się bardzo ciekawa aplikacja przydatna z pewnością dla grafików. Program Adobe Photoshop Express zastąpi Photoshop Mobile i idealnie nadaje się do modyfikowania grafiki rastrowej.

Firma Adobe zmieniająć nazwę oprogramowania Phostoshop Mobile myślała o nowej specyfikacji systemu operacyjnego iOS. Oczywiście Adobe Photoshop Express wprowadza jeszcze nowe funkcje oraz usprawnia już działające. Ciekawostką jest fakt, że Adobe Photoshop Express jest kompatybilne z multimedialnym tabletem internetowym iPad.

Funkcje jakie oddaje nam Adobe to możliwość zmiany wielkości i położenia zdjęcia, kolorów, a także dodawanie efektów – czarno-białe, sepia, czy negatyw. Później projekt możemy zapisać w kilku formatach.

Pierwsza wersja aplikacji zawieszała się tuż po starcie, ale Adobe natychmiast wypuściło aktualizację. Z kolei Apple już tylko w jeden dzień zatwierdziła Adobe Photoshop Express.

Aplikacja dostępna jest tutaj.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.