Abonament dzielony na 3 osoby? W nju mobile to możliwe

Abonament dzielony na 3 osoby? W nju mobile to możliwe
0

Szukasz sposobu, by obniżyć wydatki na telefon? W nju mobile możesz podzielić rachunek na dwie, a nawet na trzy osoby! Nielimitowane rozmowy i SMS-y i nawet 60 GB internetu mobilnego – a wszystko to za 19 zł od osoby. Poznaj abonament w nju!

Para w nju mobile – abonament za 19 zł

Warto się dzielić – taka idea przyświeca ofercie przygotowanej przez nju mobile. W abonamencie dla par miesięczny rachunek dzieli się na dwie osoby. Do pary możesz dobrać, kogo tylko chcesz – przyjaciela, drugą połówkę, członka rodziny. Parę w nju mobile tworzą dwa numery: numer główny, który zarządza ofertą, oraz numer dodatkowy. Miesięczny abonament wynosi 38 zł – obydwa numery korzystają z usługi „bez limitu 29 zł”, do faktury doliczana jest jeszcze opłata za dodatkowy numer w wysokości 9 zł. Po podzieleniu kosztów na dwie osoby rachunek to jedynie 19 zł.

W ramach usługi „bez limitu 29 zł” Ty i druga osoba z pary korzystacie z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w kraju i w roamingu UE. Na start do podziału macie także paczkę 10 GB (w tym 3,39 GB w roamingu UE). Pakiet danych będzie zwiększał się wraz z Waszym stażem w nju mobile. Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” po pół roku pakiet urośnie do 20 GB, po roku – do 25 GB, a po dwóch latach – do 30 GB!

Wysokość miesięcznego rachunku w nju nie jest stała. Jeżeli w danym miesiącu korzystacie mniej – zapłacicie mniej. Jak to działa? Do momentu, w którym osiągniecie kwotę abonamentu, czyli 29 zł, za usługi płacicie według cennika: minuta rozmowy – 19 gr, SMS – 9 gr, MMS – 19 gr, 1 MB transferu – 19 gr. Gdy przekroczycie tę kwotę, opłaty nie są dalej naliczane. Jeżeli jednak w danym miesiącu nie osiągniecie pełnej kwoty abonamentu, za usługi płacicie według cennika.

Nowa oferta nju – abonament trio

Rachunek za abonament w nju może być dzielony na trzy osoby. Jeżeli korzystacie z oferty dla par „29 zł + 9 zł”, możecie zaprosić trzecią osobę i stworzyć trio. Opłata za trzeci numer to 19 zł. Dołączana jest ona do dotychczasowego rachunku – razem płacicie więc 57 zł (29 zł + 9 zł + 19 zł), czyli 19 zł na głowę. Trzeci numer również korzysta z oferty „bez limitu 29 zł”. Dodatkowo do pakietu 10 GB, z którego korzystała para, dołącza kolejne 10 GB. Po stworzeniu trio Wasza trójka ma 20 GB do podziału (w tym 5,62 GB w roamingu UE).

Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” rozmiar paczki danych będzie się zwiększał. Po pół roku w nju do dyspozycji będziecie mieli 40 GB, po roku – 50 GB, a po dwóch latach – 60 GB. Pod uwagę brany jest staż numeru głównego, do którego dokupione zostały dwa dodatkowe numery.

Dołącz do nju i płać mniej

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie informacje o abonamencie trio w nju mobile znajdziesz na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-trio. Za pomocą formularza on-line możesz dołączyć do oferty, stworzyć parę lub trio. Podczas składania zamówienia możesz zdecydować się na nowy numer lub skorzystać z opcji przeniesienia numeru. Kurier dostarczy Ci dokumenty, w których upoważnisz nju, by skontaktowało się z Twoim obecnym operatorem. Dzięki temu nie będziesz musiał zajmować się formalnościami związanymi z przeniesieniem numeru.

Dołącz do nju na abonament i płać mniej za telefon!

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *